• Katru gadu NIB vasaras seminārā strādājam pie nākamā mācību gada mērķiem un uzdevumiem. Šogad par prioritāti esam izvirzījuši skolotāja profesijas prestiža celšanu, jo daudzās skolās trūkst skolotāju, kā arī nepietiekams skaits jauniešu izvēlas darboties pedagoģijā. Visas gada garumā mēs strādājam pie PR kampaņas - gan sociālajās vietnēs regulāri informējot sabiedrību par skolotāja profesijas daudzveidīgumu, gan organizējot intervijas ar radošiem un izciliem mūsu profesijas pārstāvjiem, kā arī regulāri publicējam preses relīzes. Mēs vēlamies uzsvērt, ka profesijas prestižu veido ne tikai atalgojums, bet arī cieņa un atzinība, reputācija, ietekme sabiedrībā. Mūsu skolās strādā patiešām daudzi izcili pedagogi, un viņu ietekme gan uz skolēniem, gan dažādiem sabiedriskiem procesiem ir milzīga.
  • Tevi varētu interesēt arī

    No comments:

    Post a Comment

www.izglitibasbiedriba.lv. Powered by Blogger.