• Biedrība uzsāk kampaņu, lai iedrošinātu pedagogus vakcinēties


   

  Biedrība uzsāk kampaņu, lai iedrošinātu pedagogus vakcinēties

  Lai skaidrotu dažādus mītus par vakcināciju, kā arī sniegtu ekspertu atbildes uz pedagogu jautājumiem par šo procesu, Neatkarīgā izglītības biedrība sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju uzsākusi akciju #pedagogivakcinējas

  Tās laikā skolotāji, skolu direktori un izglītības nozares pārstāvji, kā arī ārsti, uzņēmēji, sportisti un citu nozaru pārstāvji tiks aicināti dalīties savā pieredzē un pārdomās par vakcināciju.

  Tāpat pedagogi aicināti iesūtīt savus jautājumus par vakcināciju, rakstot uz jautanib@gmail.com vai 28692352 (izmantojot WhatsApp). Biedrība apkopos jautājumus un organizēs ekspertu atbildes uz šiem jautājumiem publicējot tās savā Facebook lapā, kā arī rīkos tiešsaistes sarunas un diskusijas ar ekspertiem, kurās būs iespēja piedalīties ikvienam interesentam.

   

 • Tevi varētu interesēt arī

  No comments:

  Post a Comment

www.izglitibasbiedriba.lv. Powered by Blogger.