• Kļūsti par daļu no kopienas, kur izglītība ir vērtība!  Neatkarīgā izglītības biedrība – vieta, kurā tic, ka nākotne sākas ar izglītību.

  Izglītošanās kā process un izglītība kā šī procesa rezultāts izsenis ieņēmuši nozīmīgu vietu sabiedrībā, darba tirgū, politikā un citviet. Arī šodien, laikā, kad izglītības procesa zīmīgu daļu veido tehnoloģijas, būtiska tā komponente ir un paliks cilvēks. Cilvēks, kas ir profesionāls, kompetents, orientējas nozares aktualitātēs un ir gatavs mainīt to, kas ir uzlabojams.

   

  Netkarīgo izglītības biedrību nodibināja izglītības jomas profesionāļu grupa, lai īstenotu mērķtiecīgu virzību uz skolu sistēmas modernizāciju, iesaistot tajā gan pedagogus, gan augstskolu mācībspēkus, gan politiķus, gan citus izglītības pilnveidē ieinteresētus sabiedrības pārstāvjus.


   

  Ikviens pedagogs, mācību iestādes direktors, students vai vienkārši izglītības entuziasts, kam ir interese sniegt savu neatsveramo ieguldījumu izglītības jomā, tiek aicināts pieteikties kļūt par NIB biedru šeit !

   

  Kopā mēs varam darīt vairāk!


 • Tevi varētu interesēt arī

www.izglitibasbiedriba.lv. Powered by Blogger.