• Neatkarīgās izglītības biedrības diskusiju cikla pirmā diskusija „Iesaistīti un līdzdalīgi. NVO dialogs ar valsts pārvaldi: kompetenču pieeja izglītībai”  Neatkarīgās izglītības biedrības diskusiju cikla pirmā diskusija
  „Iesaistīti un līdzdalīgi. NVO dialogs ar valsts pārvaldi: kompetenču pieeja izglītībai”
  2016. gada 4. novembris, Birojnīca (Dzirnavu iela 84 k-2, Berga Bazārs), plkst.13.00-16.00


  Neatkarīgā izglītības biedrība (NIB) sadarbībā ar Eiropas kustību Latvijā (EKL)  4.novembrī rīko semināru par dialoga platformas izveidi ar Valsts izglītības satura centru (VISC).


  Diskusijas mērķis ir radīt platformu dialogam, iesaistot visas ieinteresētās puses (pedagogi, vecāki, eksperti, projekta īstenotāji, politikas veidotāji) kompetenču pieejā balstīta mācību satura vispārējā izglītībā  izstrādes un ieviešanas gaitā, tādejādi veicinot šī procesa caurspīdīgumu, profesionāļu un sabiedrības izpratni par notiekošo un līdzdalību. 

  Aicinām piedalīties diskusijā klātienē, rakstot pieteikumu uz izglitibasbiedriba@gmail.com

  Ja jums neizdodas izrauties no darbiem, bet ir interese par semināra tēmu, jautājumu par kompetenču pieejas ieviešanu varat iesniegt šeit, mēs šos jautājumus apkopsim, uzdosim VISC vadītājam G. Catlakam un pēc tam sniegtās atbildes publiskosim!  Diskusijas programma

  Diskusijas moderators EKL prezidents Andris Gobiņš.

  12.45 - 13.00 Reģistrēšanās
  13.00 – 13.10 Diskusijas atklāšana. Zane Ozola, Dr. paed., NIB valdes priekšsēdētāja
  13.10 -13.25 Ko man mācīja, ko es iemācījos, kas palika starp rindiņām?
  Rūta Ozoliņa, Valmieras Valsts ģimnāzijas 11. klases audzēkne 
  Ervīns Daniels Baltalksnis, Limbažu novada ģimnāzijas 12. klases audzēknis
  13.25 -13.45 Dialogs sadarbībai – vīzija un pieredze. Zanda Rubene, Dr. Paed.,Latvijas Universitāte
  13.45 -14.05 Dialogs kompetenču pieejā balstīta mācību satura vispārējā izglītībā izstrādes un īstenošanas procesā: paveiktais un plānotais. Guntars Catlaks, VISC vadītājs; Ineta Upeniece, VISC Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja
  14.05 -14.20 Kafijas pauze
  14.20 -15.05 Paneļdiskusija “Dialogs kā priekšnosacījums kompetenču pieejā balstīta mācību satura vispārējā izglītībā sekmīgā izstrādē un īstenošanā”. Guntars Catlaks, Ineta Upeniece, Laima Geikina, Gunta Lāce
  Paneļdiskusijas jautājumi:
  - Kā veidot efektīvu dialogu starp sadarbības partneriem?
  - Dialoga formas: diskusijas, debates, pieejama un caurspīdīga informācija 
  15.05 -15.35 Atvērta diskusija, klātesošo jautājumi, priekšlikumi, pieredze 
  15.35 -15.50 Apkopojoši secinājumi. NIB valde: Zanda Rubene, Zane Ozola, Laima Geikina. • Tevi varētu interesēt arī

  1 comment:

  1. Good Day,

   You need an urgent loan to start a large business This is a loan company rating. Will give a loan at a rate of 2% for The borrower will be a foreclosure loan lender. Will give out loan from $ 50,000, $ 1,000,000. $ 100,000,000. To the borrower depends on the loan Applicant needs, the maximum for 1 to 30 years. If you need it Loan Get in touch with our company loan arrangement or email us fred_foldvik2013@outlook.com for any loan you need.

   Information of borrowers

   Your Name ...
   Your country.....
   your address .....
   your profession ...
   Social status .......
   Current situation in the workplace
   .................................. ...
   Phone numbers / cell phone / telephone office
   .................................. ...
   Monthly income .....
   Loan Term
   Loan Amount
   How did you hear about us?
   Have you applied before?
   Do you speak english?
   .................................. .......
   We offer a loan to pay off Debt, personal, business and bills loan also,

   Regards.

   Mr Fred.

   ReplyDelete

www.izglitibasbiedriba.lv. Powered by Blogger.