• Atskats uz projekta "Skola, kādu to vēlamies" konferenci

    Šī gada 2.martā esam aizvadījuši Neatkarīgās izglītības biedrības projekta "Skola, kādu to vēlamies" noslēguma konferenci LR Saeimā. Ar šo konferenci ir noslēdzies diskusiju cikls mazākumtautību skolās, kurā piedalījās 310 pedagogi. Kopumā dalībnieki atzīst, ka šādas diskusijas ir ļoti nepieciešamas, lai Latvijas izglītības sistēmā pārmaiņas notiktu veiksmīgāk.Tas nebija viegls un vienkāršs darbs. Bet mēs esam gandarīti par padarīto. Viedokļu dažādība ir demokrātiskas sabiedrības apliecinājums. Tagad strādāsim tālāk. Paldies LR Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijai, British Council Latvia, Izraēlas vēstniecībai Latvijā, profesoram Zvi Bekermanam, lieliskajiem un profesionālajiem NIB biedriem.  • Tevi varētu interesēt arī

    No comments:

    Post a Comment

www.izglitibasbiedriba.lv. Powered by Blogger.